قیمت داک شارژر مگنت برای سونی سری Z

داک شارژر مگنت برای سونی سری Z

  • نماد اعتماد دو ستاره نماد اعتماد دو ستاره
  • ثبت در ساماندهی ارشاد ثبت در ساماندهی ارشاد
  • 48 ساعت مهلت تست 48 ساعت مهلت تست
  • ارسال به سراسر ایران ارسال به سراسر ایران
  • امکان پرداخت در محل امکان پرداخت در محل

پایه شارژر مغناطیسی (داک شارژ)  گوشی های سونی

این داک برای گوشی ها و تبلتهایی طراحی شده است که امکان شارژ بر روی داک را دارا میباشند مثلا با  گوشی های سونی سری اکسپریا Z سازگاری دارد. این گوشی ها را  که دارای کیف یا قاب نیستند می توان روی این پایه شارژ قرار داد.رابط مغناطیسی

رابط مغناطیسی جدید به شما کمک می کند تلفن خود را خیلی راحت و با استفاده از یک دست در پایه شارژ قرار دهید. آهنربا قسمت شارژ تلفن را به رابط شارژ پایه هدایت کرده و اتصال را برقرار می کند.

 

آداپتور درون کیت

پایه های قابل تعویضی که همراه این پایه هستند، استفاده از این پایه را برای  گوشیها و تبلتهای مختلف دارای قابلیت شارژ با داک ممکن می سازند.

 

چند کاره

زمانی که تلفن در حال شارژ است، در یک زاویه دید مناسب قرار می گیرد. می توانید پیام ها را بررسی کنید و محتوا را مورد جستجو قرار دهید.

باتوجه به قیمت مناسب و کارایی بالای این داک شارژ ، میتوان با خرید داک شارژ مغناطیسی ، انواع گوشیها و تبلتهایی که امکان شارژ توسط داک دارند را براحتی بدون نیاز به پورت USB شارژ کرد.

چهار پایه قابل تعویض این داک در اندازه های 7mm,8mm,9mm,10mm هستند

باید توجه داشت که برای این داک نیاز به شارژر و کابل usb نیز میباشد .

بـرچـسبها

________________

فروش داک شارژر مگنت برای سونی سری Z ، خرید داک شارژر مغناطیسی برای سونی سری Z ، قیمت داک شارژر مغناطیسی برای سونی سری Z ، فروشگاه اینترنتی پرزر ، ارسال رایگان ، خرید اینترنتی داک شارژر مگنت

16 محصولات دیگر این دسته