خرید ریموت کنترل خام لرن همه کاره آیهندی iHandy IH-MINI86ES

ریموت کنترل خام لرن همه کاره IH-MINI86ES

129,000 تومان
بدون مالیات
رنگ
تعداد
کالا موجود و قیمت به روز است

 • نماد اعتماد دو ستاره نماد اعتماد دو ستاره
 • ثبت در ساماندهی ارشاد ثبت در ساماندهی ارشاد
 • 48 ساعت مهلت تست 48 ساعت مهلت تست
 • ارسال به سراسر ایران ارسال به سراسر ایران

ریموت کنترل خام لرن همه کاره IH-MINI86ES یک کنترل خام قابل لرن یا یادگیری است و میتوان توسط آن ریموت سه دستگاه  SAT ،TV و DVD را در این کنترل بصورت همزمان برنامه ریزی کرد. در قسمت بالایی این کنترل کادری مستطیلی شکل وجود دارد که در آن سه دکمه با نام های SAT ،TV و DVD تعبیه شده است. هر کدام از این دکمه ها قابلیت برنامه پذیری دارند، به این صورت که می توان یکی از آن ها را به دلخواه به مدت ۵ ثانیه نگه داشت تا چراغ روی کنترل پر نور شود. برای مثال می توانید کنترل TV را به مدت ۵ ثانیه نگه دارید و سپس پس از پر نور شدن چراغ دست خود را بردارید، در این هنگام کنترل خام را روبروی کنترل اصلی نگه دارید، در این زمان می توان تک تک دکمه های کنترل اصلی را به کنترل خام انتقال داد.

در قسمت بالایی ریموت کنترل لرن همه کاره IH-MINI86ES کادری مستطیلی شکل وجود دارد که در آن سه دکمه با نام های SAT ،TV و DVD تعبیه شده است. هر کدام از این دکمه ها قابلیت برنامه پذیری دارند، به این صورت که می توان یکی از آن ها را به دلخواه به مدت ۵ ثانیه نگه داشت تا چراغ روی کنترل پر نور شود. برای مثال می توانید کنترل TV را به مدت ۵ ثانیه نگه دارید و سپس پس از پر نور شدن چراغ دست خود را بردارید، در این هنگام کنترل خام را روبروی کنترل اصلی نگه دارید، در این زمان می توان تک تک دکمه های کنترل اصلی را به کنترل خام انتقال داد. برای این کار ابتدا (در حالی که کنترل ها روبروی یکدیگرند) دکمه ی خاموش و روشن کنترل خام را فشار دهید تا شروع به چشمک زدن کند سپس دکمه ی خاموش و روشن کنترل اصلی را فشار دهید پس از ۳ چشمک سریع چراغ آن خاموش شده و دکمه انتقال پیدا می کند، پس از انتقال تمامی دکمه ها به روش ذکر شده کنترل TV را فشار دهید تا عملیات برنامه ریختن پایان یابد.

دو ریموت داریم : یکی اصلی که میخواهید از آن کپی بگیرید و دوم ریموت خام که میخواهید روی آن کپی کنید.

 1. یک جفت باتری خوب داخل ریموت خام بیاندازید(ریموت اصلی هم باید کار کند و باتری داشته باشد).
 2. لامپ مادون ریموت کنترلی که می خواهید کپی کنید را روبروی لامپ ریموت خام قرار دهید با فاصله حدود 1 سانتیمتر (جفت ریموتها را در حالیکه روبرو و به سمت هم نشانه گرفته روی سطحی قرار دهید)
 3. یکی از 3 دکمه عملیاتی (مثلاٌ  دکمه TV) روی ریموت خام را نگهدارید (چراغ ریموت روشن شده و پس از چند ثانیه نگهداشتن پر نورتر میشود پس از این عکس العمل دکمه را رها کنید) . در این حالت چراغ به رنگ قرمز روشن خواهد ماند
 4. دکمه ای از ریموت خام که میخواهید کد را بر روی آن تعریف کنید فشار داده و رها کنید (مثلاٌ دکمه خاموش و روشن یا دکمه قطع کردن صدا).
 5. در این موقع چراغ ریموت خام به حالت چشمک زن در خواهد آمد و این یعنی در حالت انتظار برای دریافت فرکانس از ریموت دیگر خواهد ماند
 6. حال در ریموت دیگری (ریموت اصلی) که میخواهید از آن کپی بگیرید دکمه مورد نظر  را برای 1 ثانیه فشار داده و رها کنید(مثلاٌ همان دکمه خاموش و روشن یا دکمه قطع کردن صدا) در این حالت چراغ ریموت خام عکس العمل نشان داده و حالت چشمک زدن آن تغییر کرده و ثابت میشود و این بدین معنی است که آن دکمه روی ریموت اصلی بر روی دکمه ای که روی ریموت خام تعیین کرده بودید تعریف و کپی شده.(جهت تست موقت میتوانید ریموت خام را به سمت دستگاه کنترل دار مورد نظر گرفته و دکمه ای را که تعریف کرده اید تست کنید.)
 7. و برای تعریف دکمه های دیگر می توانید مراحل 4 تا 5 را برای هر دکمه انجام دهید تا دونه به دونه دکمه های روی ریموت اصلی را بر روی دکمه های ریموت خام تعریف و پیاده کنید.

برای اتمام مراحل و ذخیره و خروج از حالت تعریف ، دکمه عملیاتی (مثال دکمه TV) روی ریموت خام رو یکبار دیگر فشار داده و رها کنید تا چراغ ریموت خاموش شود
اگر خاموش نشد یعنی دکمه درست تعریف نشده و باید از مرحله 3 مراحل را دوباره انجام دهید
توضیح : می توانید 3 ریموت بر روی این ریموت خام تعریف کنید که برای هر کدام از آن 3 ریموت باید یک دکمه عملیاتی جدا انتخاب نموده (TV یا SAT یا DVD یا OTHER) و سپس شروع به تعریف دکمه های آن ریموت کنید . دکمه های عملیاتی فرقی با هم ندارند و میتوانید هر کدام را که دوست دارید انتخاب کنید.

مشخصات

 • برد ریموت : بیشتر از 8 متر (دید مستقیم)
 • باتری مورد نیاز : 2 عدد باطری نیم قلمی
 • اندازه ریموت برند آیهندی: 18*44*175 میلیمتر
 • وزن خالص ریموت : بدون محاسبه باتری 47 گرم

16 محصولات دیگر این دسته