نماد اعتماد الکترونیکی

logo-samandehi

انواع محافظ برق و چندراهی برق با کیفیت : محافط کامپیوتر، تلویزیون، پکیج و یخچال

فیلتر محصولات
1 - 4 از 4
 • محافظ برق و چند راهی الماسان Odana X-8300 یک محافظ برق با کیفیت جهت محافظت از دستگاههای برقی که به نوسانات برق حساس هستند می باشد این محافظ ساخت ایران بوده و چهار ورودی برق استاندارد دارد و دارای دو سال گارانتی است.

  30,000 تومان
  ناموجود
  خرید محصول
 • محافظ برق و چند راهی الماسان Odana X-8000 یک محافظ برق با کیفیت جهت محافظت از دستگاههای برقی که به نوسانات برق حساس هستند می باشد این محافظ ساخت ایران بوده و شش ورودی برق استاندارد ایرانی و یک ورودی استاندارد آمریکایی دارد و دارای دو سال گارانتی است.

  32,000 تومان
  ناموجود
  خرید محصول
 • چندراهی برق ستونی دو طبقه با طراحی خاص و زیبا، که هم امکان استفاده بعنوان چند راهی برق را دارد و هم میتواند بعنوان یک شارژر گوشی و تبلت و سایر گجتها مورد استفاده قرار گیرد و یک وسیله کاربردی در کنار هر میز کامپیوتری است.

  55,000 تومان
  موجود
 • چهار راهی برق و شارژ الدینیو SE4432 یک دستگاه ضروری در منزل و مخصوصا در کنار میز کامپیوتر است این دستگاه دارای چهار پریز برای وصل کردن دستگاه های الکتریکی و لوازم خانگی است. همچنین دارای چهار پورت USB برای شارژ کردن گجت های الکترونیکی از جمله موبایل، تبلت، دوربین و ... از طریق این 4 پورت توسط کابل USB می باشد.

  65,000 تومان
  ناموجود
  خرید محصول
1 - 4 از 4