نماد اعتماد الکترونیکی

logo-samandehi

انواع  کارت حافظه میکرو اس دی در ظرفیتهای مختلف MicroSD

فیلتر محصولات
1 - 5 از 5
 • کارت حافظه ترنسند میکرو اس دی 32 گیگا بایت Transcend Class 10 MicroSD - 32GB  از محصولات شرکت ترنسند است.  این کارت حافظه سرعت بالایی را ارائه میدهد که در رده Class 10 میباشد .

  55,000 تومان
  ناموجود
  خرید محصول
 • کارت حافظه ترنسند میکرو اس دی 16 گیگا بایت Transcend Class 10 MicroSD - 16GB  از محصولات شرکت ترنسند است.  این کارت حافظه سرعت بالایی را ارائه میدهد که در رده Class 10 میباشد .

  29,000 تومان
  ناموجود
  خرید محصول
 • کارت حافظه ترنسند میکرو اس دی 8 گیگا بایت Transcend Class 10 MicroSD - 8GB  از محصولات شرکت ترنسند است.  این کارت حافظه سرعت بالایی را ارائه میدهد که دارای Class 10 میباشد .

  22,000 تومان
  ناموجود
  خرید محصول
 • کارت حافظه میکرودیا Microdia XTRAplus microSDHC UHS-1 16GB   از جدیدترین محصولات شرکت میکرودیا است که به همراه کارت حافظه میکرو اس دی، یک کارت ریدر (دقیقا مشابه یک فلش) و یک آداپتور تبدیل ارائه میگرد و در واقع یک حافظه چند منظوره است که سه محصول (SD- microSD-Flash) را در یک محصول دارد . در نتیجه یک محصول کاملا کاربردی است.

  35,000 تومان
  ناموجود
  خرید محصول
 • کارت حافظه میکرودیا Microdia XTRAplus microSDHC UHS-1 8GB  از جدیدترین محصولات شرکت میکرودیا است که به همراه کارت حافظه میکرو اس دی، یک کارت ریدر (دقیقا مشابه یک فلش) و یک آداپتور تبدیل ارائه میگرد و در واقع یک حافظه چند منظوره است که سه محصول (SD- microSD-Flash) را در یک محصول دارد .

  24,000 تومان
  ناموجود
  خرید محصول
1 - 5 از 5