48 ساعت ضمانت بازگشت کالا

اولویت پرزر همواره تلاش برای فراهم نمودن محصولات با کیفیت و ارائه­اطلاعات کامل برای شما خریداران محترم به منظور ایجاد آسایش و اطمینان خاطر در خرید است.

در این راستا جهت شفاف سازی، شرایط برگشت کالا بشرح ذیل اعلام می گردد :

۱- پشیمانی از محصولی که انتخاب کرده اید

در صورتی که از انتخاب محصولی که خریده اید به هر دلیلی پشیمان شده اید پرزر این امکان را برای شما فراهم نموده تا محصول خود را پس دهید. برای استفاده از این خدمت ضروریست که :

محصول را از بسته بندی خود خارج نکرده (بسته بندی دست نخورده و پلمپ) و پرزر را تا حداکثر دو روز بعد از دریافت کالا از تصمیم خود آگاه سازید و محصول را برای پرزر ارسال نمایید. در این مورد هزینه بسته بندی، ارسال و برگشت محصول به عهده مشتری می باشد.

۲- مغایرت محصول ارسال شده با محصول سفارش داده شده

در صورتی که محصول ارسال شده برای مشتری با سفارش داده شده مغایر باشد، مثلاً رنگ یا مدل آن با سفارش مشتری مغایر باشد، مشتری می تواند تا ۴۸ ساعت بعد از دریافت محصول مراتب مغایرت را به اطلاع پرزر برساند و بعد از هماهنگی محصول را با پک سالم، به شکل اولیه و با فاکتور خرید برای پرزر ارسال نماید. در این حالت هزینه برگشت کالا به عهده پرزر می­باشد.

۳- مشکلات فنی محصول

مشتری تا 48 ساعت پس از دریافت کالا، امکان تست سلامت کالا را دارد و در صورتی که محصول ارسال شده برای مشتری خراب بوده و مشکل فنی داشته باشد، مشتری می تواند با هماهنگی قبلی با پرزر و در محدوده 48 ساعت مهلت داده شده، آنرا به پرزر برگشت دهد. در صورت تایید خرابی کالا پس از دریافت و بررسی توسط پشتیبانی پرزر، هزینه برگشت کالا به عهده پرزر می­باشد.

ملاک تشخیص خرابی کالا، نظر کارشناس پشتیبانی پرزر می باشد.

برای کالاهای دارای گارانتی (پس از 48 ساعت مهلت تست)، شما می توانید ایرادات فنی کالاهای مزبور را از شرکت های گارانتی دهنده پی گیری کنید. پرزر خود را موظف می داند راهنمایی لازم جهت استفاده از گارانتی را به مشتری ارائه دهد.

۴- صدمات ناشی از ارسال محصول

با توجه به اینکه پرزر از سیستم های بسته بندی و ارسال معتبر برای ارسال محصولات خود استفاده می کند، در صورتی که محصول حین حمل و نقل صدمه ای دیده باشد مسئولیت آن بر عهده سیستم حمل و نقل پستی می باشد، لذا خواهشمند است هنگام تحویل گرفتن کالا، سلامت بسته بندی محصول را بررسی نمایید و در صورت مشاهده صدمه موثر در بسته بندی، از دریافت محصول جدا خودداری نمایید و مراتب را حتما به اطلاع پرزر برسانید.

 

   کالا را چطور برگشت دهید؟

 برگشت کالا تا 48 ساعت پس از دریافت آن و فقط پس از هماهنگی با فروشگاه پرزر امکانپذیر است

 باید محصول با پک سالم، به همراه تمامی ملحقات و فاکتور خرید،‏ بسته بندی شده و با پست سفارشی ارسال گردد.

برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر چیز دیگری روی پک یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت کالا را از بین خواهد برد.

فاکتور همراه کالا ارسال شود و پشت فاکتور مشکل و علت برگشت را بنویسید.

قابل توجه 1 : در صورت برگشت کالا بدون داشتن خرابی یا مغایرت و یا گذشتن بیش از 48 ساعت از دریافت کالا توسط مشتری، تمامی هزینه های ارسال و دریافت بر عهده مشتری است.

قابل توجه 2 : چون روش پرداخت در محل، یک سرویس اختیاری برای اطمینان مشتری است، در صورت خرید کالا بصورت پرداخت در محل، هزینه ارسال آن در صورت داشتن شرایط برگشت (خرابی یا مغایرت و رعایت حداکثر 48 ساعت مهلت تست)، با هزینه پستی محاسبه و عودت خواهد شد

بسته خود را به آدرس  زنجان – گلشهر – فاز ۳ – نیایش ۸ – قطعه ۳۹۱۳  ارسال کنید.

کدپستی 4514157334 - شماره تماس 09127424600

پس از دریافت محصول برگشتی توسط پرزر و بررسی آن، در صورت تایید رعایت شدن شرایط برگشت توسط مشتری، با مشتری تماس گرفته و پس از دریافت شماره حساب، وجه مربوطه متناسب با شرایط برگشت کالا به حساب مشتری واریز خواهد شد.